CzechSlovakEnglish
Create a new account

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ - Olomouc
2019-10-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...Requirements: - technické vzdělání velkou výhodou - znalost v oblasti obrábění výhodou - dobrá angličtina podmínkou - ochota cestovat (cca 25%) - praxe ve strategickém nákupu podmínkou Benefits: - motivující finanční ohodnocení - příspěvek na stravu - 5 týdnů dovolené (50000 - 55000 Kč)

6016 jobs found.

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ - Olomouc
2019-10-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...Requirements: - technické vzdělání velkou výhodou - znalost v oblasti obrábění výhodou - dobrá angličtina podmínkou - ochota cestovat (cca 25%) - praxe ve strategickém nákupu podmínkou Benefits: - motivující finanční ohodnocení - příspěvek na stravu - 5 týdnů dovolené (50000 - 55000 Kč)

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ - Olomouc
2019-10-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...vyjednávání obchodních podmínek a jejich průběžná analýza, koncipování a uzavírání mezinárodních obchodních smluv - spolupráce na nákupní strategii firmy. - analýza a návrhy materiálových a technologických inovací, práce v týmu pro vývoj nových projektů Requirements: -... (40000 - 50000 Kč)

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ - Ostrava
2019-10-03 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...společnosti s fajn firemní kulturou! Náplň práce: * cenová vyjednávání s dodavateli * účast na nových projektech * nastavení nákupní strategie * spolupráce s výrobními závody v zahraničí * reporting Requirements: *SŠ/VŠ vzdělání * zkušenosti v automotive s nákupem... (45000 - 50000 Kč)

Strategický nákupčí - Nový Jičín
2019-10-11 - VOP CZ, s.p. - hitprace.cz
...odbor personalistiky, v pracovní dny PO až PÁ v době od 7:00 do 14:00 hodin, NÁPLŇ PRÁCE: - Řídí, organizuje a koordinuje aktivity nákupu zaměřené na dlouhodobější, plánované činnosti a projekty, ale i případné operativní činnosti za účelem vytvoření a udržování... (30000 Kč)

Strategický nákupčí - NE AUTOMOTIVE! - Liberec
2019-09-30 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Pohybujete se již nějaký pátek v oddělení nákupu a znáte také strategický nákup z vlastní praxe? Nebaví Vás už práce ve velkém korporátu, kde máte vše nalinkované? Máte hlavu plnou nápadů a rád prosadíte své vize ohledně organizace oddělení? Přihlaste se tedy na...

STRATEGICKÝ NÁKUP - VEDOUCÍ - Jihomoravský kraj
2019-10-10 - AC Jobs, s.r.o. - hitprace.cz
...hledáte možnost, kde své zkušenosti zúročíte? Čeká na vás tým strategických nákupčích, strojírenská společnost s výrobou zakázkového charakteru......a zúčastněte se výběrového řízení na pozici STRATEGICKÝ NÁKUP – VEDOUCÍ! PRACOVNÍ NÁPLŇ rozvoj nákupních strategií komunikace...

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ | SVITAVSKO - Pardubický kraj
2019-10-08 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...POPIS POZICE: Baví Vás strategický nákup a komunikace v angličtině? Pro úspěšnou společnost, která se ve svém oboru řadí mezi přední výrobce na evropském trhu, hledáme kandidáta do oddělení nákupu. Realizujte se v oblasti designu! Náplň práce: - tvorba nákupní strategie... (35000 - 40000 Kč)

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ Praha-východ - Praha
2019-10-12 - AC Jobs, s.r.o. - hitprace.cz
Pohybujete se ve strategickém nákupu ideálně ve strojírenství nebo automotive a rádi byste své zkušenosti dále využili v moderní výrobní strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí na českém i zahraničním trhu? Nedělá Vám problémy komunikace v anglickém jazyce? Pak hledáme... (45000 - 55000 Kč)

Strategický nákupčí - prac. Hněvotín - Hněvotín, Olomoucký kraj
2019-09-10 - Grafton Recruitment s.r.o. - hitprace.cz
...Místo výkonu práce: Hněvotín Náplň práce: - Vyjednávání s tuzemskými i zahraničními dodavateli - Komunikace s oddělením centrálního nákupu v DE - Správa a rozvoj svěřených nákupních projektů a dodavatelského portfolia - Vedení poptávkového řízení, jeho vyhodnocení a... (30000 Kč)

strategický nákupčí - Zliv, Jihočeský kraj
2019-10-17 - PRYM CONSUMER CZ s.r.o. - inwork.cz
...sourcing dodavatelů • údržba databáze dodavatelů v SAP • optimalizace dodavatelské základny • nastavení transparentního procesu nákupu • nákup od definovaných dodavatelů v systému Požadavky: • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání • komunikace v AJ podmínkou... (45000 Kč)

Strategický nákup - vedoucí - Výroba a provoz - Jihomoravský kraj
2019-10-11 - Advantage Consulting, s.r.o. - hitprace.cz
...Náplň práce rozvoj nákupních strategií komunikace s dodavateli a aktivní akviziční činnost spolupráce s výrobou a vývojem řízení týmu strategických nákupčích Požadujeme manažerské dovednosti zkušenosti ve strategickém nákupu praxi ve strojírenské...

Strategický nákupčí - Obchod a cestovní ruch - Plzeňský kraj
2019-10-12 - Adecco spol. s r.o. - hitprace.cz
...uzavírání dodavatelských smluv - realizuje výběrová řízení strategických komponent u svěřených komodit - buduje a rozvíjí vztahy se strategickými......a hodnocení dodavatelů u svěřených komodit - realizuje nákupní marketing - spolupracuje na tvorbě kalkulací a analýz pro...

Strategický nákupčí - Obchod a cestovní ruch - Středočeský kraj
2019-10-12 - mBlue Czech, s.r.o. - hitprace.cz
...trhu výfukových technologií a ochlazovací techniky pro automobilový průmysl, hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu na pozici Strategický nákupčí. Na co se k nám můžete těšit? Analýza ABC stávajících produktů, analýza trhu, hledání nových dodavatelů od identifikace,...

Technický strategický nákupčí - Výroba a provoz - Český Krumlov, Jihočeský kraj
2019-10-12 - MANPOWER, s.r.o. - hitprace.cz
...podporující motivaci zaměstnancůPříspěvek na Penzijní a Životní pojištění dle mzdy zaměstnancePodpora individuálního jazykového vzděláváníPíspěvek na kulturu, zdraví a sport Závodní stravování- Odpovědnost za nákup hydraulických komponentů a zajišťění správnosti jakosti,...

Strategický nákupčí - Ostrov u Stříbra, Plzeňský kraj
2019-05-15 - Hofmann Wizard s.r.o. - Import - dobraprace.cz
...významné zahraniční výrobní společnosti se sídlem v Ostrově u Stříbra a uplatněte své zkušenosti na pozici Komoditní nákupčí. * spolupracuje při strategických výběrových řízení pro zajišťování zdrojů na globální/regionální úrovni a/nebo na úrovni více závodů * vede...

Strategický nákupčí - České Budějovice
2019-08-08 - PRYM CONSUMER CZ s.r.o. - hitprace.cz
...re-sourcing dodavatelů • údržba databáze dodavatelů v SAP • optimalizace dodavatelské základny • nastavení transparentního procesu nákupu • nákup od definovaných dodavatelů v systému Požadavky: • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání • komunikace v AJ, NJ výhodou... (45000 Kč)

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ - Ostrava
2019-10-04 - Grafton Recruitment s.r.o. - agentka.cz
...vyjednávání s dodavateli * účast na nových projektech * nastavení nákupní strategie * spolupráce s výrobními závody v zahraničí * reporting... (45000 - 50000 Kč)

IT Strategický nákupčí - Praha
2019-10-15 - Innogy - Innogy
Do našeho týmu hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Strategický nákupčí IT. Pro muže i ženy Práce na plný úvazek innogy Česká republika... (27000 Kč)

Strategický nákupčí| AUTOMOTIVE - Ústí nad Labem
2019-09-28 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
...jednání v anglickém jazyce pro Vás není stresující ba naopak vzrušující? Pokud jste si odpověděli 3x ano, tak by pro Vás pozice STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ mohla být zajímavá výzva. STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ bude mít za hlavní úkoly tyto oblasti: - vyhledávání a hodnocení dodavatelů,...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.