CzechSlovakEnglish
Create a new account

Brigáda v McDonald´s - Olomouc
2019-10-04 - McDonald's ČR, spol. s r.o. - www.fajn-brigady.cz
...pracovat k nám, do McDonald´s v OG Šantovka. Nabízíme dlouhodobou brigádu s možností plánování směn a s pravidelným příjmem. Čeká tě......od vás očekáváme - spolehlivost a zodpovědný přístup - příjemné vystupování - časovou flexibilitu Co vám nabízíme - 50... (90 - 95 Kč/hod)

4908 jobs found.

Brigáda u McDonald´s - Praha
2019-10-17 - McDonald`s ČR spol. s r.o. - nabrigadu.cz
...zavolej na číslo (***) ***-**** O co jde? ~ Časově flexibilní brigáda, která ti umožní skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti......O2 Family - benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů - fajn práci u zaměstnavatele,... (20400 Kč)

Brigáda v McDonald´s - Olomouc
2019-10-04 - McDonald's ČR, spol. s r.o. - pracomat.cz
Kapesné od rodičů už ti nestačí a chceš se trochu osamostatnit? Pojď pracovat k nám, do McDonald´s v OG Šantovka. Nabízíme dlouhodobou brigádu s možností plánování směn a s pravidelným příjmem. Čeká tě super parta lidí, která ti se vším ze začátku pomůže a poradí. V práci... (90 - 95 Kč/hod)

BRIGÁDA V MCDONALD´S JIŽNÍ SPOJKA ZA 115 NA HODINU! - Praha 4
2019-10-17 - McDonald's ČR, spol. s r.o. - flek.cz
Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti, tahle bude ta......stravování -benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak i u řady našich obchodních partnerů -fajn práci u zaměstnavatele...

Brigáda u McDonald's v centru Prahy - Praha
2019-10-14 - McDonald's - vimvic.cz
...Zakousni se do práce u McDonald´s! Koho hledáme? Chcete dát svému volnému času smysl, chcete být samostatný/á a nezávislý/á? Nabízíme nejlepší brigádu pro studenty, kde vyjdeme vstříc Vašim časovým možnostem. Hledáme nové kolegy na brigádu pro naše restaurace do... (120 - 130 Kč/hod)

Dlouhodobá brigáda v McDonald´s - Ostrava
2019-10-14 - McDonald's - vimvic.cz
...Práce u McDonald´s? Vaše nejlepší volba! Staňte se součástí týmu, kde je při práci legrace a přátelská atmosféra. Pravděpodobně nenajdete......Neváhejte a přijďte se přesvědčit! Koho hledáme: Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit... (94 Kč/hod)

Brigáda u McDonald´s v Holešovicích - Praha
2019-10-19 - McDonald`s ČR spol. s r.o. - nabrigadu.cz
...času smysl, chcete být samostatní a nezávislí? Nabízíme nejlepší brigádu pro studenty již od 15 let, kde vyjdeme vstříc Vašim časovým......do úseků přípravy jídla, obsluhy zákazníků a úklidu pro pobočku McDonald´s Holešovice metro (přímo u stanice metra Nádraží Holešovice).... (101 - 120 Kč/hod)

Dlouhodobá brigáda u McDonald´s Krč - Praha
2019-10-14 - McDonald`s ČR spol. s r.o. - nabrigadu.cz
...dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo (***) ***-**** nebo napiš na ****@*****.*** Dlouhodobá brigáda u McDonald´s Krč ~ Bez spolehlivých, usměvavých a příjemných lidí za pultem nebo v kuchyni by naše restaurace nebyly tím, čím jsou.... (115 - 131 Kč/hod)

Pohodová brigáda při studiu v McDonald's - KV - Karlovy Vary
2019-10-15 - McDonald's - vimvic.cz
...Koho hledáme? Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti......Benefit kartu, se kterou je možné čerpat slevy nejen ve všech McDonald´s , ale i u našich partnerů fajn uniformy bezplatně dobrou... (95 - 125 Kč/hod)

Dlouhodobá brigáda v nové restauraci McDonald's - Praha
2019-10-14 - McDonald's - vimvic.cz
...čím jsou. Zapoj se do našeho týmu! Koho hledáme: Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium......a nápoje ~ benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů ~ fajn práci u zaměstnavatele,...

Noční směny / úklidové práce McDonald´s OV IKEA - Ostrava
2019-10-14 - McDonald's ČR, spol. s r.o. - www.fajn-brigady.cz
...Informace Pro restauraci McDonald´s Ostrava Ikea přijmeme brigádníky, kteří chtějí pracovat převážně v noci. Náplní práce je noční úklid strojů, zařízení a pomoc s úklidem restaurace v nočních hodinách, tzn. 22:00 - 04:00, 20-04:00. Práce je vhodná pro studenty... (108 - 113 Kč/hod)

McDonald´s I.P.Pavlova - brigáda - nástup 120 Kč/hod - Praha
2019-10-14 - McDonald's - vimvic.cz
...Staň se součástí našeho týmu! McDonald´s I.P.Pavlova Práce u McDonald´s ? Vaše nejlepší volba! Koho hledáme: Naše pobočka McDonald´s I.P.Pavlova otevírá nábor na dlouhodobou brigádu na pozici obsluha zákazníků (práce na pokladně, kompletace a výdej objednávek... (120 - 135 Kč/hod)

Stabilní brigáda u McDonald´s v Hradci Králové, Futurum - Hradec Králové
2019-10-14 - McDonald's - vimvic.cz
...4. měsících u společnosti, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů ~ fajn práci u zaměstnavatele......lidí a zábavu na pracovišti ~ možnost kariérního růstu i jako brigádník ~ flexibilní plánování směn, které si můžeš přizpůsobit ke... (180 Kč/hod)

BRIGÁDA V MCDONALD´S JIŽNÍ SPOJKA ZA 115 NA HODINU! - Praha 4
2019-10-16 - Entrata, s.r.o. - pracomat.cz
Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti, tahle bude ta pravá. Jsme světovým lídrem na trhu s rychlým občerstvením a do našeho přátelského týmu hledáme spolehlivého kolegu s chutí se učit novým... (115 - 135 Kč/hod)

TEST POZICE - Nejlepší dlouhodobá brigáda? McDonald's! - Karlovarský kraj
2019-10-17 - McDonald`s ČR spol. s r.o. - nabrigadu.cz
...Koho hledáme? ~ Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti......Benefit kartu, se kterou je možné čerpat slevy nejen ve všech McDonald´s , ale i u našich partnerů - fajn uniformy bezplatně - dobrou... (95 - 110 Kč/hod)

Pracovník provozu McDonald´s - Tvarožná, Jihomoravský kraj
2019-10-10 - BAIEROVÁ spol. s r.o. - hitprace.cz
První kontakt emailem nebo telefonicky. Vhodné pro OZP. Obsluha zákazníků, příprava zadaných objednávek, kompletace, zvyšování obratu firmy, drobné úklidové práce v prostorách restaurace Zaměstnanecké výhody: příplatky za svátky, rozvoz zaměstnanců do místa bydliště,... (15000 - 18000 Kč)

Dlouhodobá brigáda v nové restauraci McDonald's - Praha
2019-10-17 - McDonald`s ČR spol. s r.o. - nabrigadu.cz
...rovnou zavolej na číslo (***) ***-**** Koho hledáme: ~ Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium......a nápoje - benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů - fajn práci u zaměstnavatele, který... (100 - 120 Kč/hod)

S čistou hlavou z McDonald´s - Prague - Praha
2019-10-07 - AMI RESTAURANT,s.r.o. - hitprace.cz
...slevu na stravování a nápoje - Benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u našich partnerů Vzdělání:základní, vysokoškolské, bakalářské, vyšší odborné, postgraduální, SŠ s maturitou, vyučeníTyp pracovního poměru:Zkrácený úvazek, Brigády, Plný úvazek

Hledáte brigádu nebo práci ? - Brno
2019-10-13 - McDonald's ČR, spol. s r.o. - www.fajn-brigady.cz
...práci přesčas 25% - jistotu mzdy, maximálně do 10. v měsíci - neformální atmosféru a zábavu na pracovišti - 50% sleva na stravování - Benefit kartu, se kterou je možné čerpat slevy nejen ve všech McDonalds , ale i u našich partnerů - dobrou dopravní dostupnost (90 - 130 Kč/hod)

Práce u McDonald's - Brno
2019-10-01 - McDonald's - vimvic.cz
...práci, kde se nebudete nudit? Hledáte práci na plný úvazek, nebo brigádu (možnost jak v ranních, tak i ve večerní hodinách)? Jsme......státní svátky ~ benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů (Top4Football, DATART, O2Family,... (21000 Kč)

Brigádník - Čechy
2019-10-01 - ČAROKVĚTY - VERTIKÁLNÍ ZAHRADY - jooble
Požadujeme: Student /absolvent SOU/SPŠ obor vodoinstalatér, Nabízíme: Atraktivní příležitostnou brigádu na montážích vertikálních zahrad po celé ČR, zajímavé zkušenosti a nové poznatky Náplň práce:​ Montážní a instalatérské práce v malém kolektivu (100 - 200 Kč/hod)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.