CzechSlovakEnglish
Create a new account

Marketing Specialist - Brno
2019-11-07 - Runecast Solutions Ltd. - startupjobs.cz
...We are looking for an energetic hands-on Marketing Specialist to join our team in Brno. We’re looking for a high-performing, results-oriented Marketing Specialist to help take our company and brand to the next level. As part of the Marketing communications team...

8195 jobs found.

Database Marketing Specialist - Praha
2019-11-08 - Manpower - manpower.cz
...We are looking for a motivated and knowledgeable database specialist to join our Marketing Operations Team. The database marketing specialist is responsible for creating customer segments for International Direct Marketing campaigns. Candidates should be proficient with... (40000 Kč)

Email Marketing Specialist - Praha
2019-11-08 - Manpower - manpower.cz
...We are looking for a motivated and knowledgeable marketing specialist to join Marketing Operations Team. You will be responsible for the full execution process from inception to delivery - working closely with a number of different marting teams globally. You will be...

Hledáme markeťáka, nadšeného PPC Specialistu - Praha 1
2019-11-01 - Manpower - manpower.cz
...zkontrolovat a přihodí pár čísel do reportu , bude to ten pravý/ta pravá! POPIS POZICE Co Tě na této pozici čeká a nemine? Hledáme markeťáka, který má zdravý selský rozum a v práci přemýšlí nad příčinou i důsledkem. Tvou hlavní pracovní náplní bude správa a...

MARKETING COMMUNICATION SPECIALIST - Praha
2019-11-19 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...zvládáte s přehledem i administrativu a komunikaci s marketingovou agenturou? Pak čtěte dál, právě obsazujeme pozici MARKETING COMMUNICATION SPECIALIST. Vaše náplň práce bude: - plánování eventů, příprava a organizace firemních akcí jako semináře, konference, dny otevřených... (45000 - 65000 Kč)

Marketing Specialist - Marketing Specialist - Brno
2019-11-17 - Runecast Czech Republic s.r.o. - hitprace.cz
...Náplň práce We are looking for an energetic hands-on Marketing Specialist to join our team in Brno. We’re looking for a high-performing, results-oriented Marketing Specialist to help take our company and brand to the next level. As part of the Marketing communications...

Marketing Automation Specialist - Praha
2019-11-05 - ACOMWARE s.r.o. - startupjobs.cz
...Jelikož rosteme a klienti přibývají, tak do našeho Emailingového oddělení hledáme Marketing Automation Specialist. To znamená někoho, kdo má zájem získat praktické znalosti o tom, jak naši top klienti používají data a webové technologie a díky tomu pomoci eshopům zvýšit...

Marketing Specialist s AJ - Praha
2019-11-01 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Přední výrobce sanitární keramiky obkladů a dlažby nabízí příležitost pro Marketing specialisty v Praze. Máte zkušenost z oblasti marketingu a ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni? Čtěte dál! Náplň práce: - marketingová podpora a komunikace se zákazníky... (40000 - 43000 Kč)

Marketing Specialist - Growth Hacker - Praha
2019-11-07 - Safetica Technologies s.r.o. - startupjobs.cz
...We are searching for a Marketing Specialist - Growth Hacker to ignite our international expansion.   As a part of Marketing team, you will be responsible for development and execution of the overall marketing strategy for company international expansion.   Your...

Specialisté v oblasti marketingu - Praha
2019-11-14 - Monster Worldwide CZ s.r.o. - hitprace.cz
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis s motivační dopis e-mailem na adresu ****@*****.*** (22300 Kč)

Specialisté v oblasti marketingu - Praha
2019-11-14 - Wrike Czech, s.r.o. - hitprace.cz
MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT : Svitáková Tereza, e-mail: ****@*****.*** Středoškolské vzdělání. Velmi dobrá úroveň anglického a ruského jazyka mluvenou i písemnou formou výhodou. Předchozí zkušenost v mezinárodní společnosti výhodou. (50000 Kč)

Specialisté v oblasti marketingu - Praha
2019-11-14 - Wrike Czech, s.r.o. - hitprace.cz
Místo výkonu práce: Praha Prvotní kontakt: ****@*****.*** Bc. vzdělání. Velmi dobrá úroveň anglického a ukrajinského jazyka mluvenou i písemnou formou výhodou. Předchozí zkušenost v mezinárodní společnosti výhodou. (50000 Kč)

Specialisté v oblasti marketingu - Praha
2019-11-14 - Tabella s.r.o. - hitprace.cz
MVP: Praha Kontakt: Čížek Petr, e-mail: ****@*****.*** Požadujeme komunikační znalost anglického jazyka, dobré komunikační dovednosti, flexibilitu, schopnost pracovat v týmu i samostatně, proaktivní přístup a ochotu učit se novým věcem. (55000 Kč)

Specialisté v oblasti marketingu - Praha
2019-11-14 - GoodData s.r.o. - hitprace.cz
Znalost A.J. na kominikativní úrovni , alespoň 3 roky prokazatelných zkušenosti s B2B technickým produktem marketingem nebo product managementem v mezinárodní společnosti , Zkušenost se SaaS aplikací nebo analytikou. dobré kominikační a prezentační dovednosti (25000 Kč)

Specialisté v oblasti marketingu - Praha
2019-11-14 - WARGAMING Prague, s.r.o. - hitprace.cz
Znalost angličtiny na úrovni rodilého mluvčího; Vzdělání v oboru Aplikované vědy. (140000 Kč)

Specialisté v oblasti marketingu - Praha
2019-11-14 - British American Tobacco (Czech Republic), s.r.o. - hitprace.cz
...mail: ****@*****.*** Požadujeme: minimálně vyšší odborné vzdělání, výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost běloruštiny na úrovni téměř rodilého mluvčího, zkušenosti v marketingu v tabákovém průmyslu a dále v oblasti trhu a vývoje poptávky vítány. (70000 Kč)

Specialisté v oblasti marketingu - Praha
2019-11-14 - HOMO DEVELOPUS s.r.o. - hitprace.cz
...mail: ****@*****.*** Praxe v oboru. Aktivní znalost AJ na velmi dobré úrovni. RJ výhodou. Předchozí pozitivní zkušenosti s marketingem (on-line, off-line, SEO, SMM atd). Pro-aktivní, empatická a asertivní osobnost. Možnost cestovat. Účast na výstavách a... (30000 Kč)

Specialisté v oblasti marketingu - Praha
2019-11-14 - Inspigroup s.r.o. - hitprace.cz
kontakt:Teplá Gabriela, e-mail: ****@*****.***, prvotní kontakt emailem, místo výkonu:Praha.Anglický jazyk, ruský jazyk, zaslat CV. (36000 Kč)

Specialisté v oblasti marketingu - Praha
2019-11-14 - British American Tobacco (Czech Republic), s.r.o. - hitprace.cz
Místo výkonu práce: Praha První kontakt e-mailem: ****@*****.***, kont. osoba Jan Lachmann (tel.: (***) ***-****) Požadujeme: bakalářské vzdělání, předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici v některé z členských firem celosvětové organizace British American Tobacco... (35000 - 40000 Kč)

Specialisté v oblasti marketingu - Praha
2019-11-14 - Abrupt accommodation s.r.o. - hitprace.cz
...846/1, Nové Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Oksana, tel.: (***) ***-****, Václavské nám 846/1, Praha 1 Současně se jedná o specialistu marketologa, odborníka na výzku stavebního trhu ČR. Minimálně 3 roky praxe, zkušenost v oboru Jazykové znalosti: angličtina, ruština... (15000 Kč)

Specialisté v oblasti marketingu - Praha
2019-11-14 - Tabella s.r.o. - hitprace.cz
Místo výkonu práce: Praha kontakt emailem: ****@*****.*** CV i komunikace se zaměstnavatelem v AJ Požadujeme znalosti a zkušenosti s vývojem a prodejem informačních systémů a pracovních procesů, zavedených u nadnárodních korporací. Znalost anglckého jazyka podmínkou... (30000 Kč)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.