Search a job

3813 jobs found.
Obchodně-technický zástupce - Pardubice
2023-03-25 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky vytváření obchodní strategie pro svěřený region aktivní vyhledávání nových zákazníků v přiděleném regionu pravidelné služební cesty k zákazníkům administrativní činnost – tvorba cenových nabídek, vystavování kupních smluv, správa pohledávek pravidelný report, trendy a prodejní výsledky, plnění stanoveného obchodního plánu Požadujeme M/Ž, SŠ/VOŠ/VŠ technického směru (nejlépe strojírenské zaměření); zkušenosti a znalosti v obchodní činnosti, popř. projektovém řízení ve strojírenství (min. 3 roky praxe ideálně v oblasti hutních materiálů, strojírenství, popř. průmyslových plastů) schopnost samostatné i týmové práce, ochota učit se novým věcem profesionální... (40000 - 60000 Kč)

Specialista pro práci se zahraničními zaměstnanci - Pardubice
2023-03-21 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Zajišťování víz, povolení a dlouhodobých pobytů pro zahraniční zaměstnance společnosti. To samé pro jejich rodinné příslušníky. Sledování platnosti těchto vízových povolení. Zajišťování jejich ubytování, řidičských průkazů, zdravotních pojištění—zodpovědnost za jejich správnost a sledování ročních vyúčtování zálohových plateb. Zajišťování a podpora ostatních zahraničních dodavatelů a zaměstnanců. Komunikace a jednání s úřady jako je cizinecká policie, zdravotní pojišťovny, úřad práce, OAMP apod. Zajištění, zpracování a vedení přehledů zaměstnaneckých benefitů. Péče o datovou schránku společnosti. Spolupráce při organizaci a koordinaci přípravy firemních akcí pro zaměstnance... (35000 - 45000 Kč)

Specialista logistiky - Pardubice
2023-03-03 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Přebíráte a kontrolujete úplnost zásilek vůči celním a přepravním dokladům; Kontrolujete správnost a úplnost dat na importních dokladech (T1 , CMR, AWB, B/L, dodací list, faktura); Reklamujete neshody při příjmu nákupnímu oddělení / dodavateli služeb; Připravujete podklady pro celní oddělení k proclení zásilek; Připravujete podklady pro evidenci příjmu do SAP systému; Vedete evidenci přímého a nepřímého materiálu; Objednáváte dle specifikací přepravy na import materiálu; Vyplňujete a zasíláte dopravcům podklady k zaslání a vyclení zboží, koordinujete dopravu při dovozních operacích; Komunikujete se zainteresovanými odděleními ohledně importních zásilek. Požadujeme... (30000 - 35000 Kč)

Procesní inženýr ve výrobě - Pardubice
2023-03-16 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky # Dostanete na starost zavedený výrobní proces v sériové výrobě. Budete zodpovídat za tvorbu výrobní dokumentace – process flow chart (vývojový diagram), Line layout (nákres výrobní linky), P-FMEA (riziková analýza), kontrolní plán (definice nutných úkonů pro stabilní výrobu). Dále pak za tvorbu pracovních instrukcí (popis činností operátorů, atd). # Budete se podílet na implementaci změn v procesu a na vymýšlení/realizaci zlepšovacích návrhů. Současně s tím se budete podílet na řešení kvalitativních problémů s využitím metodik, které jsou k tomu používány. To vyžaduje aktivní týmovou spolupráci mezi různými odděleními. # Budete moderovat mítinky rizikové analýzy procesu... (42000 - 52000 Kč)

Procesní inženýr - Pardubice
2023-03-23 - JOBSTART s.r.o. - spravnykrok.cz
Požadujeme • vzdělání: VŠ/SŠ technického směru • orientace ve výkresové dokumentaci • znalost SolidWorks, AutoCAD • cizí jazyky: Aj – na komunikativní úrovni Nabízíme • 13. plat • Věrnostní bonusy až 50 000,- Kč • Náborový bonus • Bonus za doporučení kolegy/ kolegyně • 5 dní zasloužené dovolené navíc • Služební telefon • Výhodné telefonní tarify • Příspěvek na penzijní připojištění až 3% z hrubé mzdy • Příspěvek na dopravu • Zajištění obědů přímo ve společnosti za pouhých 20,- Kč • Možnost dalšího vzdělávání Náplň práce • Nastavování procesu výrobních linek pro tlakové lití hliníku • Zavádění nových projektů do výroby • Zvyšování efektivity výrobních procesů • Denní užití industriálních principů - Lean, Kaizen, Six sigma, … • Spolupráce na zavádění automatizace a Industry 4.0 • Správa + tvorba výkresové dokumentace nástrojů, přípravků… • Vytváření dokumentace pro nové projekty • Komunikace...

Nákupčí (technický nákup) - Pardubice
2023-03-23 - Personal Consult s.r.o. - spravnykrok.cz
Požadujeme Vzdělání SŠ nebo VŠ technického, nejlépe strojírenského, zaměření, nutná je znalost angličtiny slovem i písmem na dobré komunikativní úrovni - schopnost vést obchodní jednání; orientace na trhu s technickými (strojírenskými) komponenty, analytické myšlení, motivace pracovat na sobě a posouvat se vpřed; týmovost a dobré vyjednávací a komunikační schopnosti, praxe na obdobné pozici výhodou Nabízíme Získání zkušeností v mezinárodní společnosti. Práce v týmu a podpora a spolupráce ze strany spolupráce zkušených kolegů. Řada firemních benefitů (motivační systém finančních odměn, firemní akce, 5 týdnů dovolené atd.) Perspektivu dalšího rozvoje Náplň práce Zajišťování technického nákupu (zabezpečení včasného dodání materiálů pro jednotlivé projekty). Aktivní vyhledávání nových dodavatelů. Udržování a posilování vztahů s dodavateli. Optimalizace cenových, dodacích a platebních podmínek. Kontrola kvality...

Vývojový konstruktér - Pardubice
2023-03-21 - Manpower - manpower.cz
POPIS POZICE Pro automotive výrobu sídlící na okraji Pardubic hledám zkušeného uchazeče na post Vývojového konstruktéra. Pokud již máte v konstrukci zkušenosti, tykáte si s některým z konstrukčních programů (2D, 3D) a domluvíte se bez problémů i se zahraničními kolegy, pak jste náš člověk! Náplň práce: tvorba výkresů od počátku projektu návrh vývojových řešen účast na specifikaci parametrů tvorba 2D i 3D výkresů a kusovník spolupráce s globálním týmem PROFIL KANDIDÁTA SŠ/VŠ vzdělání praxe v konstrukci (návrh, konstrukce, posouzení, výpočty) zkušenosti z plastařiny či strojařiny a obecně z techniky a vývoje Aj na komunikativní úrovni osobnost s týmovým duchem NABÍZÍME ~ stabilní zaměstnání v globálním týmu ~ příspěvek na dopravu ~5 týdnů dovolené ~ příspěvek na penzijko a volnočasové aktivity ~ dotované stravování ~ a řadu dalších odměn a benefitů... NABÍRÁME MUŽE I ŽENY Naše ... (40000 - 70000 Kč)

Skladník - Pardubice
2023-02-20 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Vykládka kamionů. Navážení beden do skladu, skladové operace, práce se scanerem, pomoc při inventurách, příprava zboží k expedici Pracovní doba: 1 týden 6–14 2.týden 9–17 Požadujeme SOU, praxe na obdobné pozici ve skladu a řízení VZV podmínkou (oprávnění získáte po proškolení u zaměstnavatele), základy práce s PC a scanerem (nebo aspoň ochota zvládat základy technických pomůcek ve skladu), samostatnost, spolehlivost, flexibilita Nabízíme Plat 27 tisíc + měsíční prémie, po 6ti měsících valorizace. Moderní pracovní prostředí. Přátelský kolektiv a precizní zapracování. Ochranné pracovní pomůcky. Nabízí se i řada zaměstnaneckých benefitů. Práce není vhodná pro... (27000 - 30000 Kč)

Inženýr výrobní kontroly - Pardubice
2023-03-07 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů. Popis pracovní nabídky Provádění analýzy dat z měřících systémů na výrobních linkách. Provádění detailních analýz dat pro neshodné kusy z výroby. Podílí se na vyhodnocování způsobilosti měřících systémů na výrobních linkách. Navrhování a spolupráce na implementaci nápravných opatření. Příprava dat pro oddělení spolupracující na řešení problému (inženýring, vývoj, PDT tým). Participace na analýzách neshodných kusů z výroby a návrhy postupů oprav. Práce ve dvousměnném provozu. Požadujeme M/Ž, SŠ vzdělání nejlépe elektrotechnického směru, zkušenosti s měřením a testováním elektronických zařízení jako jsou rádia, případně CD nebo kamery…), analytické schopnosti, orientace v el. schématech... (40000 - 49000 Kč)

Soustružník - Pardubice
2023-03-25 - GRANITA Lomy s.r.o. - tip-prace.cz
  - soustružnické práce - servis a opravy strojních zařízení v lomovém provozu První kontatk e-mailem

Kurýři - Pardubice
2023-03-25 - SEVSTAR s.r.o. - tip-prace.cz
  Jedná se o rozvážku hotového jídla, květin a potravin pěšky nebo na kole. Pracovní doba: 10:00 - 14:00, 16:00 - 20:00. První kontakt emailem.

Stavbyvedoucí - Pardubice
2023-03-25 - IVEXI s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Náplň práce: dohled na stavbách, nákup materiálu, zajištění chodu stavby. Hledáme zodpovědného, slušného, rovného kolegu do firmy s 20.ti letou tradicí. Požadujeme znalost pozemních staveb, orientaci ve výkresech. Praxe výhodou, není nutností, zaučíme i nováčka. Na všem se lze dohodnout. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (kdykoliv). Požadované dovednosti ~ Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B Benefity ~ Jiné výhody – stravenky Vhodné pro . Směnnost Jednosměnný provoz Pracovní období od 1.4.2023 (30000 - 40000 Kč)

Kadeřník/kadeřnice - Pardubice
2023-03-24 - Oldřiška Chvalovská - tip-prace.cz
  Pracovní doba od 08:00. Práce na plný nebo zkrácený úvazek (25-40h týdně). Vhodné pro absolventy. První kontakt telefonicky (09:00 - 18:00).

Kosmetička - Pardubice
2023-03-24 - Oldřiška Chvalovská - tip-prace.cz
  Pracovní doba od 08:00. Práce na zkrácený úvazek 25-30 hodin týdně - dle dohody. Vhodné pro absolventy. První kontakt telefonicky (09:00 - 18:00).

Stavbyvedoucí - Pardubice
2023-03-24 - Fyziocentrum Baťa s.r.o. - avizo.cz
Náplň práce: dohled na stavbách, nákup materiálu, zajištění chodu stavby. Hledáme zodpovědného, slušného, rovného kolegu do firmy s 20.ti letou tradicí. Požadujeme znalost pozemních staveb, orientaci ve výkresech. Praxe výhodou, není nutností, zaučíme i nováčka. Na všem se lze dohodnout. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (kdykoliv). pracovní poměr od: 01.04.2023, mzda: 30000 - 40000

Elektrotechnik / elektrotechnička - Pardubice
2023-03-23 - K a S, s.r.o. - tip-prace.cz
  KaS, s.r.o. - distributor a výrobce chladicí techniky nabízí zájemcům uplatnění na pozici elektrotechnik pro chladicí zařízení. Náplň práce : návrh, vývoj a výroba elektro instalací chladicích jednotek, zapojování rozvaděčů, systémy MaR, programování regulátorů, tvorba schémat a dokumentace, činnost duševní i manuální. Požadujeme : vzdělání SŠ elektro, praxe v oboru, vyhl. 50 §7, znalost elektro CAD SW, odborná zdatnost, tvořivost a zručnost, ŘP sk. B. Nabízíme zajímavou a samostatnou práci ve stabilní společnosti, motivační odměňování, další výhody dle výsledků. Nabízíme perspektivní práci ve stabilní a úspěšné společnosti, moderní pracovní prostředí a vybavení, podporu osobního růstu a vzdělávání, motivující odměňování a další zaměstnanecké výhody dle výsledků. Životopisy zaíslejte na e-mail: ****@*****.*** , do subjektu prosím uveďte

Skladník/skladnice - Pardubice
2023-03-23 - Faurecia Interiors Pardubice s.r.o. - spravnykrok.cz
Náplň práce: Práce ve skladu, řízení VZV, naskladňování a vyskladňování materiálu a výrobků Požadavky: ochota pracovat na 3 směny Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní pojištění, seniorita Vhodné pro absolventy. První kontakt telefonicky (PO - PÁ, 09:00 - 14:00) nebo e-mailem Společnost Faurecia Interiors Pardubice s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladník/skladnice. (21500 Kč)

Elektrikář - Pardubice
2023-03-23 - JOBSTART s.r.o. - jenprace.cz
O nás Pro našeho klienta, výrobní společnost v blízkosti Pardubic, hledáme kandidáty na pozici Elektrikáře/Údržbaře. Práce ve směnném provozu, ale i možnost jednosměnného. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.   Náplň práce: Zodpovědnost za údržbu výrobních linek v bezvadném chodu, a to jak v případě poruchy, tak i díky preventivním prohlídkám. Různorodou práci se všemi typy výrobních linek a strojů. Samostatnou organizaci práce. Práci ve vícesměnném provozu nemo možnost i práce ne jednu směnu Co od Vás očekáváme: Střední odborné vzdělání nebo vyučení s maturitou v elektro oborech podmínkou. Technické myšlení, aktivní zájem o technologie. Samostatné rozhodování, schopnost týmové spolupráce. Osvědčení na vyhlášku 50 §6 a vyšší (výhodou) Co Vám můžeme nabídnout: Práci v dobrém kolektivu na moderních pracovištích. Odpovídající finanční ohodnocení. Obědy za 29 Kč, možnost...

Zedník/zednice - Pardubice
2023-03-22 - VOLD Group s.r.o. - tip-prace.cz
  Místo výkonu práce Pardubice a okolí Pracovní doba od 7.00 dle dohody. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.