Junior copywriter/ka


This ad is located on the portal: chcipraci.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Junior copywriter/ka - Ostrava
2020-01-10 - Ollero s.r.o. - chcipraci.cz
...na E-mail: ****@*****.*** Digitální agentura Ollero hledá do svého týmu nadšence a kreativního spolupracovníka na pozici JUNIOR COPYWRITER. Jsme Google partner, tvoříme weby, eshopy a digitální marketing, který vydělává. Co budete v práci dělat? - komunikovat s klienty... (19000 - 26000 Kč)

View complete job offer

20060 jobs found.

Junior copywriter/ka - Ostrava
2020-01-05 - Ollero s.r.o. - hitprace.cz
...zasílat na E-mail: ****@*****.*** Digitální agentura Ollero hledá do svého týmu nadšence a kreativního spolupracovníka na pozici JUNIOR COPYWRITER. Jsme Google partner, tvoříme weby, eshopy a digitální marketing, který vydělává. Co budete v práci dělat? - komunikovat s... (19000 - 26000 Kč)

Specialista/ka Controllingu Junior - Turnov, Liberecký kraj
2020-01-14 - Manpower - manpower.cz
...čtěte dále a dozvíte se více o pozici, která by mohla být přesně pro Vás! POPIS POZICE Co vykonává specialista controllingu junior? - Sestavuje výkazy a reporty, vyhodnocuje odchylky - Spolupracuje na přípravě rozpočtu, - Spolupracuje na tvorbě účetní metodiky...

Nabídka práce Junior copywriter - Staré Město, Praha
2019-09-25 - Ollero - Ollero
...nebojí se výzev. Proto hledáme do nově otevřené ostravské pobočky marketingové agentury Ollero nového kolegu/novou kolegyni na pozici copywriter/správce Facebooku a Instagramu. Čeká tu na tebe tým skvělých kolegů, obří balík zkušeností, možnosti využití tvého talentu a naše... (19000 - 26000 Kč)

Senior copywriter/ka - Ostrava
2019-11-04 - Ollero s.r.o. - hitprace.cz
...na E-mail: ****@*****.*** Digitální agentura Ollero hledá do svého týmu nadšence a kreativního spolupracovníka na pozici SENIOR COPYWRITER. Jsme Google partner, tvoříme weby, eshopy a digitální marketing, který vydělává. Co budete v práci dělat? - komunikovat s... (30000 - 36000 Kč)

Wanted: Copywriter kreativec - Praha 3
2020-01-13 - MSM Plus s.r.o. - startupjobs.cz
Koho hledáme? Hledáme psavce, který již má zkušenosti s tvorbou textů, který se rád vyřádí na vyšperkovaném blogpostu a nebojí se ponořit do vod obsahového marketingu. Čeština by měla být jeho vášní a klávesnice neomylnou zbraní. Nesmí se však zaleknout redakčního ...

Koordinátor/ka firemních procesů - junior - Praha
2020-01-07 - Indigi - annonce.cz
Hledáš zajímavou organizační práci s pestrou náplní? Máš rád řád a pořádek v (40000 - 65000 Kč)

Architekt/ka (junior) - Praha
2020-01-06 - ManpowerGroup s.r.o. - profesia.cz
Popis pozice Developerská společnost, která se specializuje na luxusní rezidence na lukrativních místech Prahy, hledá do svého týmu kreativního architekta či architektku! Skvělá příležitost i pro méně zkušené kandidáty podílet se na jedinečných projektech. Budete...

Copywriter/ka z pohodlí domova - Brno
2020-01-20 - Mrholý & spol. - vimvic.cz
Do mladého týmu naší společnosti v centru Brna hledáme nadšeného copywritera/ku, kterého baví vyprávět příběhy, je kreativní, samostatný, dokáže psát na různá témata a nemá problém s dodržováním termínů. Budeme se těšit, až tě poznáme pokud: jsi cílevědomý/á, pečlivý... (150 Kč/hod)

Junior účetní - Liberec
2020-01-16 - Manpower - manpower.cz
Máte SŠ ekonomického směru a základní znalost účtování? Chcete pracovat pro rozvíjející se společnost v Liberci? Pak by tato nabídka mohla být pro Vás! :) POPIS POZICE - účtování a kontrola faktur - zakládání a archivace úč. dokladů - zajišťování bankovních... (20000 - 30000 Kč)

Copywriter/ka s home office - Ostrava
2020-01-20 - Mrholý & spol. - vimvic.cz
Do mladého týmu naší společnosti v centru Ostravy hledáme nadšeného copywritera/ku, kterého baví vyprávět příběhy, je kreativní, samostatný, dokáže psát na různá témata a nemá problém s dodržováním termínů. Budeme se těšit, až tě poznáme pokud: jsi cílevědomý/á... (180 Kč/hod)

Nástrojář - junior - Ústí nad Labem
2020-01-13 - Manpower - manpower.cz
POPIS POZICE - pomáháte při výměně nástrojů - brousíte nástroje - skladujete a udržujete nástroje - připravujete podklady pro objednávku náhradních dílů,nožů,pilových segmentů atd. - vedete evidenci nástrojů a evidenci broušení + inventarizace - kontrolujete...

Fotograf(ka), copywriter, SEO človíček - Ostrava
2019-11-10 - Lukáš Urbanec - hitprace.cz
Místo výkonu práce: Michálkovická 2098/86B, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10 1. kontakt - v případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: ****@*****.*** Jsme společnost prodávající pájecí a balící techniku a další průmyslové zboží určené do provozu. Vyrábíme... (20000 - 30000 Kč)

Copywriter - Modřany, Praha
2020-01-15 - Mladá Fronta - Mladá Fronta
Copywriter - Mladá fronta a.s. Copywriter Popis:On-line tým Mladé fronty je součástí samostatné divize uvnitř velké firmy. Vymýšlíme nové projekty, kterým společně dáváme život, a zároveň předěláváme ty, které podle nás mají potenciál. Pro naše technicky a ekonomicky...

SOUKROMÝ UČITEL/KA JUNIOR - Ostatní - Liberec
2020-01-17 - Studijní centrum BASIC - Liberec, z.s. - hitprace.cz
...Informace JE VAŠÍM SNEM PRACOVAT S DĚTMI? NYNÍ MÁTE MOŽNOST. Hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pracovní pozici: SOUKROMÝ UČITEL/KA JUNIOR • Můžete učit od 13 do 19 hodin? • Milujete práci s dětmi a chcete, aby se rády učily? • Chcete se vypracovat a stále se... (150 - 270 Kč/hod)

SOUKROMÝ UČITEL/KA JUNIOR - Liberec
2020-01-15 - Studijní centrum BASIC - Liberec, z.s. - fajn-brigady.cz
...JE VAŠÍM SNEM PRACOVAT S DĚTMI? NYNÍ MÁTE MOŽNOST. Hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pracovní pozici: SOUKROMÝ UČITEL/KA JUNIOR • Můžete učit od 13 do 19 hodin? • Milujete práci s dětmi a chcete, aby se rády učily? • Chcete se vypracovat a stále se zdokonalovat... (150 - 270 Kč/hod)

Marketingový Specialista Junior - Ostrava
2020-01-15 - HuMaInn - startupjobs.cz
...i dalších platforem.   Tvorbu a realizaci marketingové strategie.   Komunikaci s klienty, partnery i napříč celým týmem.   Copywriting.     CO OD TEBE POTŘEBUJEME?  Marketingové zkušenosti, znalost tradičních i nejnovějších marketingových kanálů.   Znalost...

Redaktor/ka, Copywriter/ka CZ | Práce z domova - Praha
2020-01-20 - VímVíc.cz - vimvic.cz
Do mladého týmu internetové firmy v centru Prahy hledáme nadšeného copywritera/ku, který/á je kreativní, dokáže psát na různá témata (finance, trh práce, půjčky) a nemá problém s dodržováním termínů. Budeme se těšit, až tě poznáme pokud: ovládáš český jazyk na ... (100 Kč/hod)

Copywriter Senior - Praha
2020-01-16 - Bonami - cocuma.cz
...nádhery orientovali, je potřeba každou nabídku přehledně uspořádat a doplnit ji o cenné informace. A to děláme my, copywriteři. Copywriter v Bonami je člověk, díky jehož slovům si náš zákazník může produkt “osahat”, a ví proč ho chce koupit právě u nás . Mám zájem...

Copywriter - Holešovice, Praha
2020-01-07 - eVisions Advertising s.r.o. - eVisions Advertising s.r.o.
Copywriter Skládáš rád písmenka do slov a slova do vět? Umíš perfektně česky? Zrychlují tvé texty cílové skupině tep? Tak přesně tebe chceme! Do našeho týmu hledáme novou kolegyni nebo kolegu, který má s copywritingem zkušenosti a s tvorbou textů nám vypomůže. Co takový...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.